T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / GÜRSU - Latif Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Duyurular

Şbt

Okulumuzdaki tüm öğretmenler sıfır atık eğitici eğitimi almaktadır. Sıfır Atık Bilinçlendirme, Atık Pil, Atık Bitkisel Yağ, Sıfır Atık Mavi ve Yeşil Karne eğitimlerinin sunumları ilgili öğretmenler tarafından yapılmaktadır.

Şbt

Okulumuzda 14/02/2020 tarihinde Cuma günü okul sağlığı ve beslenme dostu okul projesi çalışmaları kapsamında meyve ve süt günü etkinliği yapılacaktır.

Şbt

Şbt

Okulumuzda atık pil toplama kampanyası devam etmektedir. Sağladıkları katkılardan dolayı öğrencilerimize, velilerimize ve tüm personelimize teşekkür ederiz. 

Ock

Ock

Ock

Okulumuzda beslenme dostu okul projesi kapsamında 13/01/2020 tarihinde "Vitamin ve Proteinleri Tanıyalım "etkinliği yapılacaktır.

Ock

Kızılay tarafından okul müdürlerine ve okul aile birliği başkanlarına kan bağışı bilinçlendirme semineri yapıldı. Seminere okul müdürümüz Abdurrahman TAPİNÇ, müdür yardımcımız Nazan YILMAZ ve okul aile birliği başkanımız Güven ÇİÇEK de katıldı. 

Ock

Okulumuzun Yeşilay Kulübü öğrencileri Ocak ayının çalışmalarını yapmak için toplanmış ve etkinliklerini tamamlamışlardır. Pano hazırlayan öğrenciler alkol ve zararları hakkında diğer öğrencilerimizi de bilgilendirmişlerdir. 

Ara

Okulumuz sıfır atık projesi için tüm öğrenci, öğretmen ve velilerle işbirliği içinde çalışmaktadır. Doğaya en çok zarar veren kimyasal atıkların başında gelen piller, okulumuzda diğer atıklardan ayrı toplanmaktadır. Biten pillerinizi doğaya atmak yerine okulumuza ya da herhangi bir pil atık kutusuna atmanız çevremizi korumak için atılacak en önemli adımlardan biridir. 

Ara

Okulumuzda 25 Aralık Çarşamba günü Mehmet Akif ERSOY' U ANMA etkinlikleri yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizin katılacağı etkinliklere velilerimizde davetlidir.

Ara

Okulumuzun büyük önem verdiği ATIK BİTKİSEL YAĞ TOPLAMA KAMPANYASI için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.  

Ara

Okulumuzda 12/12/2019 tarihinde 5. ders saatinde Okul Sağlığı etkinlikleri kapsamında Meyve ve Süt Günü düzenlenecektir.

Ara

Okulumuzda 13/12/2019 tarihinde saat 17:00' da veli toplantısı yapılacaktır. Tüm velilerimizin katılımı önem arz etmektedir.