T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / GÜRSU - Latif Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Duyurular

May

May

May

Nis

Nis

Nis

Nis

Mrt

Mrt

Okulumuzda velilerimize yönelik koronovirüs koruma ve kontrol önlemleri bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. 11/03/2020 tarihinde Çarşamba günü saat 15:00' te  yapılacak olan toplantıya tüm velilerimizin katılımı önem arzetmektedir. 

Şbt

Okulumuzda atık pil toplama kampanyası devam etmektedir. Sağladıkları katkılardan dolayı öğrencilerimize, velilerimize ve tüm personelimize teşekkür ederiz. 

Ock

Ock

Kızılay tarafından okul müdürlerine ve okul aile birliği başkanlarına kan bağışı bilinçlendirme semineri yapıldı. Seminere okul müdürümüz Abdurrahman TAPİNÇ, müdür yardımcımız Nazan YILMAZ ve okul aile birliği başkanımız Güven ÇİÇEK de katıldı. 

Ara

Okulumuz sıfır atık projesi için tüm öğrenci, öğretmen ve velilerle işbirliği içinde çalışmaktadır. Doğaya en çok zarar veren kimyasal atıkların başında gelen piller, okulumuzda diğer atıklardan ayrı toplanmaktadır. Biten pillerinizi doğaya atmak yerine okulumuza ya da herhangi bir pil atık kutusuna atmanız çevremizi korumak için atılacak en önemli adımlardan biridir. 

Ara

Okulumuzun büyük önem verdiği ATIK BİTKİSEL YAĞ TOPLAMA KAMPANYASI için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.  

Ara

Okulumuzda 13/12/2019 tarihinde saat 17:00' da veli toplantısı yapılacaktır. Tüm velilerimizin katılımı önem arz etmektedir.