T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / GÜRSU - Latif Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Ara

Okulumuzda Tutum, Yatırım ve Türk Malı Haftası etkinlikleri tüm öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Okulumuzda yerli malı ile ilgili pano hazırlanmış, görevli öğrencilerimiz tüm sınıflarda tutum ve yatırım hakkında bilgiler vermişlerdir. 

Ara

İl genelinde düzenlenen Futsal Turnuvası kapsamında okulumuz 29/12/2019 tarihinde Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip  Lisesi ile olan karşılaşmasından 2-0 galip ayrılmıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder, turnuvaya katılan tüm öğrencilere başarılar dileriz. 

Ara

Okulumuzun bütün öğrencileri Lösev' e destek ve farkındalık etkinliklerine katılmıştır. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm personelimiz tüm gün maske takarak, farkındalık etkinliklerini desteklemişlerdir. 

Ara

Ara tatil döneminde yapılması gereken tüm etkinlikleri tamamlayan öğrencimiz Doğukan YILDIZ okul müdürümüz tarafından ödüllendirilmiştir. 

Ara

Okulumuz Atık Bitkisel Yağ Toplama Kampanyasına destek olmak için tüm öğrenci ve velilerle işbirliği içinde çalışmaktadır. Bu kapsamda öğrenci ve velilerimize konuyla ilgili toplantı düzenlenmiş ve sunum yapılmıştır. Okulumuza tam destek veren tüm velilerimize teşekkür ederiz. 

Kas

Okulumuzda tüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katıldığı 24 Kasım Öğretmeler Günü Programı gerçekleştirildi. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve Şehit Öğretmenlerimizin saygı ve minnetle anıldığı törende, öğretmenlerimiz de, bu mesleğe mensup olmanın  mutluluğunu yaşayan ve öğretmenler tarafından kaleme alınan çeşitli kısa hikayeler okudu. 

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü Töreni İlçe Milli Eğitim Müdür Sayın Hayrul DÖĞEN' in katılımlarıyla gerçekleşmiştir. Törende Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve Şehit Öğretmenlerimiz anılmıştır. 

Kas

Orhaneli Ahmet Necati Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi' nde okul müdürü olarak görevini tamamladıktan sonra emekli olan Sayın Ali Osman Argın okulumuzdaki öğretmenlerle bir araya gelmiştir. Öğretmenler Günü vesilesiyle bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan öğretmenimize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Kas

Okulumuz çevre ve su kirliliğini önlemek, çevre bilincini geliştirmek, topluma bitkisel atık yağları ayrı toplama alışkanlığı kazandırmak ve lavabolara dökülmesini önlemek için başlatılan "Bitkisel Atık Yağ Toplama Kampanyasına" büyük önem vermektedir.  Kampanyaya destek veren öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.